idealna umywalka na blacie

Poręczna umywalka nablatowa

idealna umywalka na blacie

Umywalka nablatowa stała się hitem ostatnich kilku lat. Zdobyła rzesze fanów, ponieważ jest niezwykle elegancka, doskonale prezentuje się w każdej łazience, a do tego, jest po prostu inna. By jednak spełniała wszystkie swoje funkcje, jej wybór musi być odpowiednio przemyślany.

Umywalka nablatowa- na co zwrócić uwagę podczas zakupów?

Umywalka to takie urządzenie, z którego korzystamy najczęściej-co najmniej kilka razy dziennie. Dlatego przed jej ostatecznym zakupem, warto dokładnie zastanowić się, jakie funkcje musi spełniać, poza tymi standardowymi. Tak więc powinniśmy zastanowić się, czy będzie nam służyła tylko do mycia rąk i zębów, czy też np. do robienia drobnego prania. Jeżeli wiemy, że od czasu do czasu lubimy coś przeprać ręcznie, wówczas musimy zadbać o to, by nasza umywalka nablatowa była wystarczająco głęboka. Zbyt płytka spowoduje, że woda będzie się rozlewać, a prania po prostu w niej nie zrobimy.

Idealny kształt

Umywalki nablatowe dostępne są w wielu różnych kształtach (okrągłe, kwadratowe, podłużne). Wybór jest naprawdę spory, jednak to, jaką umywalkę sami wybierzemy, najlepiej najpierw skonfrontować z pozostałymi meblami zastosowanymi w łazience. Ważne, by dopasować umywalkę do stylu pozostałego wyposażenia łazienki. Jeżeli zaś zależy nam na mocnym akcencie, z powodzeniem możemy wybrać o odmiennym kształcie czy nawet mocnym kolorze. Z tym również nie ma problemu, bo producenci wyposażenia łazienek oferują nam całą feerię barw. Warto też zastanowić się nad materiałem i sposobem montażu umywali nablatowej, ponieważ często jej montaż wymaga specjalnego przygotowania.

Wygoda to podstawa

Jeżeli chcemy, by umywalka nablatowa była poręczna i wygodna, wówczas unikajmy umywalek zbyt małych. Zaleca się kupienie największej jaką tylko da się dopasować do danej łazienki. Takie rozwiązanie będzie gwarancją jej poręczności.

Więcej pod adresem: https://www.ekspercilazienek.pl/umywalki-nablatowe