Funkcje dodatkowe przycisków do spłuczki

Każdy wie, jak działa przycisk do spłuczki. Coraz częściej montowany jest on w ścianie, co jest rozwiązaniem wygodnym, a zarazem praktycznym. Podczas podejmowania decyzji warto jest zwrócić uwagę nawet na najmniejsze detale. Jest to zwykle inwestycja na lata, a więc nie warto oszczędzać. Funkcjonalny przycisk podniesie komfort codziennego życia. Dobrze jest więc wziąć pod uwagę nowoczesne modele, które zapewniają liczne udogodnienia.

Przycisk do spłuczki z odciągiem nieświeżego powietrza

Przyciski z odciągiem nieświeżego powietrza bazują na innowacyjnych technologiach. Ich działanie opiera się na złożach węglowych. To właśnie one odpowiadają za oczyszczenie powietrza znajdującego się w toalecie. Oczywistym jest, że takie produkty są o wiele droższe, niż standardowe. Dają one jednak gwarancję, że pomieszczenie będzie zawsze świeże i przyjemne w użytkowaniu.

Należy podkreślić, że opisywany typ przycisków oczyszcza powietrze, a nie maskuje je niczym odświeżacz. Działa on również inaczej, niż system wentylacyjny, który rozprzestrzenia zapach w całym wnętrzu. W tym przypadku jest on usuwany u źródła.

Dzielony przycisk do spłuczki

Przycisk do spłuczki może być podzielony na dwie części, które oznaczają inną pojemność zbiornika. Jest to opcja ekonomiczna, która pozwala zaoszczędzić sporą ilość wody. Dzięki temu możemy zużyć całą wodę znajdującą się w zbiorniku lub tylko jej część. Jest to szczególnie dobre rozwiązanie w przypadku, gdy ma on dużą pojemność (6-9 l).

Niektóre przyciski posiadają dodatkową funkcję „Stop”. Naciśnięcie tego przycisku sprawi, że woda zostanie zatrzymana.