Oryginalny design pomieszczeń

gustownie urządzona łazienka

Stworzenie unikalnego wyglądu łazienki, kuchni czy przedpokoju nie musi wcale opierać się na tradycyjnych płytkach. Wersją, która przykuje oko, a zarazem przedstawi nietuzinkowe rozwiązania jest kształt oktagonu. W wielu katalogach najrozmaitszych producentów wynajdziemy stosowne desenie, które rewelacyjnie będą komponować się z tym, co lubimy w konkretnej stylistyce. Nie pozostaje nic innego, jak określenie konkretnej opcji, która będzie mogła zostać umieszczona na ścianach lub podłodze.

Pomysłowa przestrzeń

Nadanie swoistego charakteru wedle stylu klasycznego, nowoczesnego, minimalistycznego pozwoli w pełni dobrać takie płytki oktagonalne, które będą idealnie komponować się z resztą otoczenia. Ściana nabierze nowego oblicza, a podłoga będzie niecodzienna. Taka prezencja to także możliwość na optyczne zwiększenie przestrzeni czy też ukrycie wad krzywych ścian. Wszystko może ze sobą tak zostać dopasowane, by efekt był w całości zadowalający, a codzienne spojrzenie na płytki zachwycało.

Nietypowy kształt

Płytki oktagonalne są niczym innym jak płytkami w kształcie ośmiokątów. I to właśnie ta forma jest na tyle ciekawa, że można zrobić ciekawe przejścia na ścianie – trochę płytek, trochę farby, czy też stworzyć połączenie przestrzeni salonu z przedpokojem. Każdy będzie mógł na podstawie wielu zaczerpniętych inspiracji tworzyć to, co się po prostu spodoba. Renomowany producent posiada katalogi, które także obfitują w najrozmaitsze pomysły i nieraz będą one w całości komponować się z daną przestrzenią w domu czy mieszkaniu. Dowolność wyselekcjonowania w danej barwie oraz wzorze pozwala na indywidualny dobór pod swoje upodobania, toteż zawsze uzyska się imponujący rezultat, do którego zostaną dobrane wszelkie dodatki, meble oraz oświetlenie. Komfort użytkowania będzie czystą przyjemnością, więc warto postawić na luksus w oktagonalnej formie.

Comments are closed.