szklana mozaiki idealnie do łazienki

Blask na ścianach

Mozaika szklana bardzo dodaje danemu pomieszczeniu urody, rozświetla je, optycznie powiększa i sprawia, że staje się jedyne w swoim rodzaju.

szklana mozaiki idealnie do łazienki

Dzisiejsze płytki znacznie odbiegają od dawnych, ale są niezwykle oryginalne i znacznie podnoszą wszelkie walory estetyczne miejsca, gdzie zostały położone.

JAKIE SĄ MOZAIKI SZKLANE?

W dzisiejszych czasach mozaiki szklane umieszczone są na specjalnym materiale, na który umocowuje się małe kawałki szkła. Kawałki są to kwadraty, trójkąty, prostokąty lub koła. Wszystko to jest porządnie umocowane. Sam materiał wtapia się w ściany a dane mozaiki tworzą wzory. Szklana powoduje, że ściana lub podłoga lśni i odbija się od niej światło. Efekty wyłożenia pomieszczenia wytrzymałą szklaną mozaikę – www.ekspercilazienek.pl online są niesamowite.

Mozaika występuje w różnych kolorach, dzięki niej można w pomieszczeniu stworzyć bardzo ciekawe wzory które są ładnym i oryginalnym designem łazienki, kuchni lub basenu
Mozaiki szklane dzieli się na takie, które montuje się w salonach i wokoło luster, czyli w miejscach suchych i takie, które doskonale nadają się do miejsc, gdzie jest bezpośredni kontakt z wodą.

BŁYSK I BLASK

Założenie jej na ścianach czy posadzkach, powoduje, że pomieszczenie zyskuje nowy charakter, staje się bardzo oryginalne i ciekawe. Na rynku proponowanych jest wiele wzorów i wiele jej kolorów. Główną jej zaletą jest jednak fakt, że mozaika lśni i błyszczy.

Mozaika szklana wykonana jest ze szkła hartowanego, natomiast występuje także jako mozaika porcelanowa i wykonana z kamieni szlachetnych. Trzeba jednak przyznać, że jest to droga inwestycja, bowiem najczęściej mozaika sprzedawana jest na sztuki a koszt jednego kwadrata wynosi około 50 złotych.

Tak wyłożone ściany mają jednak wiele swojego uroku i są bardzo łatwe w utrzymaniu ich w czystości.