Płytki Vives – kolorowa marokańska mozaika

Hiszpańskie płytki Vives to wiele wspaniałych wzorów do wyboru. Wśród nich zdecydowanie największym zainteresowaniem cieszą się płytki z marokańskimi mozaikami. To ponadczasowy wybór do wielu wnętrz!

Marokańska mozaika to płytki ceramiczne, które wytwarzane są tradycyjnymi metodami już od lat. To specjalna odmiana płytek cementowych, które początkowo zaczęto produkować na terenach Hiszpanii za czasów panowania Maurów. Także dzisiaj te kolorowe płytki zobaczyć można w wielu zabytkowych miejscach – kościołach, pałacach, kamienicach, nie tylko w Hiszpanii, ale też w Portugalii czy we Francji.

Dzisiaj płytki marokańskie znów cieszą się ogromnym zainteresowanym. Zachwycają swoim bogactwem motywów i kolorów, tworząc na podłogach i ścianach bajeczne mozaiki. To kapitalny dodatek do wielu aranżacji!

Płytki Vives – bogata gama marokańskich płytek ceramicznych

Jeśli także chcesz zdecydować się na płytki ceramiczne z marokańskimi wzorami, wybierz płytki Vives! Płytki tego producenta to bogata gama wzorów marokańskich dla najbardziej wymagających:

  • płytki kolorowe
  • płytki czarno-białe
  • płytki z minimalistycznymi nawierzchniami
  • płytki bogato zdobione

Marokańskie płytki Vives nadają się do wielu przestrzeni. Świetnie prezentują się na podłogach, na przykład w łazience, kuchni czy na korytarzach, ale również można stosować je jako płytki ścienne.

Gdzie można kupić marokańskie płytki Vives?

Jeżeli także zainteresowały Cię płytki Vives w marokańskich wzorach, obecnie tego typu ceramikę można kupić w wielu sklepach w Polsce.

Adresy sklepów z wyposażeniem łazienek i kuchni oferujących płytki Vives można znaleźć przez internet.

Comments are closed.