Gdzie kupić oryginalne płytki chevron?

Wybierając płytki do mieszkania, warto zadbać nie tylko o ich wytrzymałość i wodoodporność, ale również o styl. Dziś wybór kafli jest tak duży, że bez problemu można zaprojektować elegancką łazienkę czy kuchnię, w której kafle będą pełniły główną funkcję dekoracyjną. Rozwiązaniem dla tych, którzy lubią ciekawe wzornictwo, będą stylowe płytki w jodełkę.

Jak wyglądają płytki jodełki?

Płytki chevron to gorący wnętrzarski wnętrz cieszący się obecnie ogromną popularnością. Kafle mają charakterystyczny kształt – układają się na podłodze czy ścianie w elegancką jodełkę francuską. Ta forma sama w sobie prezentuje się bardzo stylowo – kojarzy się z dopracowanymi w najmniejszym detalu wnętrzami. Wystarczy podłoga czy ściana za wanną lub prysznicem wyłożona płytkami chevron, by łazienka nabrała stylu. Tego typu kafle idealnie pasują również do kuchni – do tej w stylu klasycznym, nowoczesnym albo loftowym.

Gdzie szukać trwałych i eleganckich płytek chevron?

Płytki typu chevron oferuje coraz więcej producentów. Kafle mają różne wymiary, a przede wszystkim wykończenie. Te matowe prezentują się nowocześnie i minimalistycznie, polerowane – pięknie odbijają światło i powiększają optycznie wnętrze, sprawiają, że staje się jasne i bardzo eleganckie. Oryginalnym rozwiązaniem mogą być także płytki imitujące naturalne drewno albo kamień. Szukając płytek chevron, które będą i oryginalne, i wykonane z dbałością jakość, warto sprawdzić asortyment sklepów stacjonarnych, ale też zajrzeć do internetu w poszukiwaniu inspiracji. Sklepy online zwykle mogą pochwalić się bogatą ofertą, jeśli chodzi o płytki typu jodełka.

Comments are closed.